بی بی سی نیوز
پایگاه خبری بی بی سی نیوز خراسان
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


این وبلاگ در13/10/2011 طراحی شده است
پایگاه خبری بی بی سی نیوز با افتخار اعلام میکند ما شعارمان اخباری متفاوت است.
برای دیدن اخبار فقط یک کلیک فاصله است.بی بی سی نیوز احوالی خوش برایتان ارزو مند است.سیت از واشنگتن اپدیت میشود.
با تشکر
سجاد رضایی

مدیر وبلاگ :سجاد رضایی
مطالب اخیر
آرشیو وبلاگ
نظرسنجی
از این وبلاگ راضی هستید؟؟
 فردوسی پور: برادرم چهار سال است از آلمان برگشته ؛ قلعه نویی را به خدا واگذار می كنم
مجری برنامه 90 كه تمایلی ندارد كه در مورد این بحث صحبت كند گفت: «نه تنها خودم بلكه ترجیح می دهم برادرم هم وارد این ماجرا نشود.»

جام نیوز:جنگ سرد عادل فردوسی‌پور با امیر قلعه‌نویی و مهدی رحمتی در روزهای اخیر می‌رود كه وارد فاز جدیدی شود. فاز جدیدی با عنوان «افشاگری» كه استقلالی‌ها با گرفتن انگشت اتهام به سوی برادر مجری برنامه 90 كه سابقه تحصیل در دانشگاه‌های كشور آلمان دارد، قصد دارند عادل فردوسی‌پور را محكوم كنند. اتهام این است كه برادر كوچك‌تر جناب مجری در آلمان زمینه حضور دورگه‌های فعال در فوتبال آلمان را در تیم‌ملی فراهم كرده است و عادل هم به همین بهانه اخبار آنها را پوشش می‌دهد.


* قلعه‌نویی: برادرم دلال بازیكنان دورگه نیست
امیر قلعه‌نویی در جریان كنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با راه‌آهن حرف‌هایی زد كه هیچ ربطی به این بازی نداشت.


سرمربی استقلال پس از اتفاقات و حاشیه‌هایی كه بابت بازی محمد هوتن پسرش در یك دیدار تداركاتی ایجاد شد، اعتقاد دارد كه یك جریان رسانه‌ای قصد خراب كردن او را دارد. جریانی كه مجری كهنه‌كار برنامه 90 در راس آن قرار دارد و برای همین در همان كنفرانس با كنایه گفت: «برادر من دلال بازیكن نیست. اگر این جور بود وضعیت فرق می‌كرد. او از كسی بازیكن نگرفته در حالی كه برادر برخی آقایان دلال دورگه‌ها هستند.»


سرمربی استقلال درحالی به این ماجرا اشاره داشت كه زمزمه می‌شود برادر عادل فردوسی‌پور با سابقه سكونت در آلمان به سراغ دورگه‌هایی مانند اشكان دژآگه و دانیال داوری رفته تا زمینه‌ساز حضور آنها در تیم‌ملی شود.


* رحمتی: افشا می‌كنم
هنوز دقایقی از صحبت‌های قلعه‌نویی نگذشته بود كه مهدی رحمتی هم عادل فردوسی‌پور را تهدید به افشاگری كرد. افشاگری در همین‌باره كه یك بار در تماسی با برنامه 90 یادآور شد كه عادل فردوسی‌پور به خانه سرمربی تیم‌ملی در شهرك غرب رفت و آمد دارد. رفت و آمدی كه توضیح داده نشد به چه بهانه‌ای است اما رحمتی با بیانی ویژه از آن یاد كرد كه احتمالا به خاطر پیغام‌رسانی‌های یك مدیر برنامه این دیدارها انجام می‌شود.


* فردوسی‌پور: یك خدایی آن بالا سر هست
روز گذشته زمانی كه با عادل فردوسی‌پور در این باره تماس گرفتیم تمایلی نداشت صحبت كند. بابت همین وقتی از او خواستیم كه شماره تلفن برادرش را در اختیار ما بگذارد تا لااقل با او صحبت كنیم تاكید كرد: «نه تنها خودم بلكه ترجیح می‌دهم برادرم هم وارد این ماجرا نشود.»


فردوسی‌پور در ادامه در واكنش به اتهاماتی كه به او و برادرش وارد شده كه از طریق برادرش در آلمان زمینه‌ساز حضور دژآگه و داوری در تیم ملی شده گفت: «به عرض این آقایان باید برسانم كه برادرم سه چهار سال است كه از آلمان برگشته و در ایران زندگی می‌كند. او هیچ نقشی در این باره نداشته و آنهایی را كه این اتهامات را وارد می‌كنند به خدا می‌سپارم. بالاخره یك خدایی آن بالای سر هست كه به موقع همه چیز را روشن می‌كند.»


فردوسی‌پور در پایان درباره برنامه 90 این هفته و پخش عملكرد لژیونرها و دورگه‌ها كه هنگام پخش بازی‌های آنها به یكباره تاكید كرد كه لژیونرها برای او تفاوتی ندارند و تصاویر همه را پخش می‌كند گفت: «این حرف را زدم تا یك موقع برای این مسایل هم حرف در نیاید ما تصویر همه لژیونرها را پخش می‌كنیم.»

نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها : فردوسی پور، برادرم، سال، آلمان، برگشته، قلعه نویی، خدا، واگذار،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه بیست و پنجم بهمنماه سال 1391
 مجیدی‌: به عشق هواداران تا ۴۰ سالگی بازی می‌کنم/ خیلی‌ها به من گفتند برنگرد، می‌خواهند خرابت کنند
کاپیتان محبوب آبی ها می گوید بازگشتش به استقلال تصمیمی کاملا احساسی بوده است.

خبرآنلاین:فرهاد مجیدی، کاپیتان استقلال، محبوب طرفداران و شماره هفت آبی‌ها. او با حضور دوباره، باعث شد تا استقلال محبوبیت بیشتری نزد هواداران پیدا کند. فرهاد نیم‌فصل بیرون مانده و سرانجام دوباره به تیم محبوبش بازگشت. وقتی در این‌باره از او می‌پرسیم، می‌گوید به عشق هواداران دوباره پیراهن استقلال را پوشید اما نکته مهم مصاحبه این جمله اوست‌: «شاید به عشق این هواداران تا 40 سالگی هم فوتبال بازی کنم.» مجیدی بعد از مدتی سکوت، در گفت‌وگو باخبرورزشی سکوت خود را می‌شکند و به بخشی از سؤالات ما پاسخ می‌دهد. مابقی سؤالات نیز ماند برای یک دیدار و گفت‌وگوی حضوری.
*چرا دوباره به استقلال بازگشتی. حقیقتاً کسی پیش‌بینی نمی‌کرد دوباره این اتفاق بیفتد ولی تو آمدی.
اول همه باید بگویم در این مدت زیاد از قول من مصاحبه کار شده ولی من با هیچ‌کس صحبت نکرده‌ام. یک بار در زمان عقد قرارداد حرف زدم و یک بار هم بعد از بازی استقلال. پاسخ سؤالی که پرسیدید، خیلی روشن است. از کودک هفت، هشت ساله گرفته تا آدم‌‌های جوان و مسن که جای پدرم بودند، از من خواستند که دوباره به استقلال برگردم. من باید یک تصمیم مهم می‌گرفتم و در آن شرایط تصمیم گرفتم به چیزی که دلم می‌گوید، گوش کنم. به خاطر علاقه‌ای که داشتم و به خاطر این هواداران تصمیم گرفتم برگردم و دوباره در خدمت استقلال و طرفدارانش باشم.
*البته که این بازگشت طرفداران را خیلی شاد کرد.
اگر این حرف‌ها را زدم به ‌خاطر این نبود که بخواهم سر استقلال یا طرفدارانش منت بگذارم. فرهاد مجیدی نمی‌تواند گذشته‌‌اش را فراموش کند، من هرچه دارم از استقلال و طرفدارانش دارم. وقتی تصمیم گرفتم به استقلال برگردم، خیلی‌ها به من گفتند برنگرد، شاید خرابت کنند ولی من تصمیم گرفته بودم و روی آن ایستادم. گفتم برمی گردم، حتی اگر خراب شوم. اینجا دیگر خودم مهم نبودم، گفتم ایرادی ندارد، من کنار این هواداران باشم‌؛ حتی به این قیمت که خراب شوم.
*البته تو در همان بدو ورود برای استقلال بازی نکردی. انگار دوست داشتی وقتی کنار تیم باشی که بتوانی مؤثر کاری کنی.
یک ماه است زیر نظر بدنساز تیم آقای حاج‌‌قاسم که پدرش هم بازیکن استقلال بوده، کار می‌کنم. در این مدت خیلی خوب با من تمرین کرد تا آماده شوم و بتوانم برای استقلال دوباره بازی کنم.
*الان فرهاد مجیدی می‌تواند بازیکن فیکس استقلال باشد؟
ببینید شرایط بازی در تمرین کردن به دست نمی‌آید. شرایط مسابقه با تمرین فرق دارد، من حداقل باید دو، سه بازی برای استقلال فیکس کار کنم تا شرایط بازی را به دست بیاورم.
*البته طرفداران هم دوست دارند تو فیکس باشی‌، مخصوصاً در بازی‌های قبل.
خب این نظر کادرفنی بود من از ابتدا بازی نکنم و بیشتر به عنوان یار ذخیره به میدان بروم.
*استقلال در سه جبهه می‌جنگد. به زودی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا هم آغاز خواهد شد. شما با العین امارات، الهلال عربستان و الریان قطر همگروه هستید، واقعاً گروه دشواری است.
بله، من هم با نظر شما موافق هستم. گروه فوق‌العاده سختی داریم اما معتقدم استقلال هم تیم بسیار کاملی است و برای خودش یکی از قدرت‌ها به حساب می‌‌آید ولی به هر‌ حال کار سخت است و به راحتی نمی‌توانیم از صعود حرف بزنیم. شما نگاه کنید که آنها چقدر هزینه می‌کنند. العین امسال، فصل خوبی را سپری می‌کند و در بهترین روزهایش قرار دارد. الهلال و الریان هم تیم‌های خوبی هستند، عرب‌ها در فوتبال سرمایه‌گذاری کرده‌اند و این کار را بسیار سخت می‌کند ولی ما هم استقلال هستیم و امیدواریم که در آسیا نیز موفق باشیم.
*البته ما هم تماشاچیان زیادی داریم که همیشه به تیم‌ها کمک می‌کنند، البته امسال تعداد تماشاچی‌ها کمتر شده، فکر می‌کنی چرا؟
قمیت بلیت‌ها بالا رفته است و این خیلی تأثیرگذار است. از طرفی ما در فصل سرما هستیم.
*درباره تیم‌ملی حرف بزنیم. خیلی‌ها از صعود به جام‌جهانی‌ نا‌امید هستند، تو چقدر امیدواری؟
نباید فکر کنیم همه‌چیز تمام شده است. تیم‌ملی هنوز شانس دارد. ما مربی بزرگی به نام کارلوس کروش روی نیمکت تیم‌ملی داریم که می‌تواند کمک زیادی کند. اگر بتوانیم قطر را شکست دهیم، شک نکنید به جام‌جهانی‌ صعود خواهیم کرد.
*کلاس‌های مربیگری‌ات چه شد؟ قرار است ادامه بدهی...
به خاطر بازی استقلال و پرسپولیس نتوانستم در کلاس‌های مربیگری حاضر شوم و حالا منتظر ایمیل جدید هستم تا زمان کلاس‌های بعدی را بدانم و در آنها شرکت کنم.
*مدرک A فیفا را از فدراسیون فوتبال انگلیس می‌گیری، درست است؟
بله، قرار است در کلاس‌هایی که فدراسیون فوتبال این کشور برگزار می‌کند، شرکت کنم. هنوز زمان کلاس‌ها را نمی‌دانم ولی خوب می‌دانم که گرفتن مدرک A، آن هم از انگلیس فوق‌العاده سخت است. خیلی دوست دارم اولین مربی‌ای باشم که مدرک مربیگری‌ام را از انگلیس می‌گیرم. در این‌باره با باشگاه استقلال و شخص امیر قلعه‌نویی هم حرف زدم تا بتوانم در کلاس‌ها شرکت کنم.
*درباره زمان خداحافظی‌ات حرف و حدیث زیاد است. در این‌باره چه تصمیمی گرفته‌ای؟
قبلاً هم گفتم زمان خداحافظی‌ام از فوتبال را، خودم تعیین می‌کنم. ممکن است همین فردا از فوتبال خداحافظی کنم و شاید هم چهار سال دیگر در فوتبال بمانم و بازی کنم. من هواداران را خیلی دوست دارم و می‌دانم که چقدر انتظار‌شان از من بالاست. اگر قرار باشد، به خاطر آنها سه جلسه روزی تمرین می‌کنم تا بتوانم آماده‌تر شوم و آماده بمانم تا انتظارات آنها را برآورده کنم.
*ظاهراً برایت سن و سال اهمیتی ندارد، البته بیشتر کارشناس‌ها هم می‌گویند بازیکنی مثل مجیدی و کریمی بهتر از جوان‌ها بازی می‌کنند. کروش هم اخیراً گفته بود چه ایرادی دارد‌؛ گیگز و پل اسکولز هم در منچستر هنوز بازی می‌کنند.
من درباره خودم می‌توانم حرف بزنم و تنها می‌گویم تا زمانی‌که برای استقلال بازی کنم، مثل یک جوان 18 ساله در زمین می‌دوم.
*یعنی ممکن است تا 40 سالگی هم بازی کنی؟
بله، من به عشق این هواداران شاید تا 40 سالگی هم بازی کنم. تمام وجود من متعلق به این هواداران است. وقتی به استقلال برگشتم، برای تفریح نیامدم، برای رقابت آمدم. سخت تمرین کردم، می‌دانستم چه فشاری رویم خواهد بود، به خاطر همین انتظارها فهمیدم باید زیاد تمرین کنم و البته سخت. منتظر هستم تا شانس فیکس بازی کردن به من برسد تا بتوانم بعد از دو، سه بازی خودم را بیشتر جا بیندازم.
*استقلال در ادامه راه کار سختی در پیش دارد، آیا درخواستی از هواداران این تیم‌داری؟
شما مطمئن باشید که هواداران همیشه حامی ما بوده‌اند و خواهند بود. شک نکنید آنها استادیوم را دوباره پر می‌کنند و استقلال را تنها نمی‌گذارند. ‌این طرفداران همیشه از ما حمایت کرده‌اند، خود ما هم وقتی وارد استادیوم می‌شویم و می‌بینیم که هواداران زیادی آمده‌اند، انرژی زیادی می‌گیریم و با انگیزه‌تر بازی می‌کنیم.
*تو برای استقلال گل‌های زیادی زده‌ای، نظرت درباره این گل‌ها چیست؟
خیلی‌ها به خاطر حرف‌‌هایی که در این‌باره می‌زنند، سخت در اشتباه هستند. من اول با کمک خدا، بعد دعای پدر و مادرم و هواداران و همین‌طور حمایت همبازی‌هایم برای استقلال گل زدم. فکر می‌کنم خدا به من عزت داده که در تیم بزرگی مثل استقلال بازی می‌کنم و می‌توانم با گل‌هایم دل هواداران را خوشحال کنم.
*حرف خاصی ماند؟
من در فوتبال ایران به حرف‌‌هایی که پشت‌سرم می‌زنند، توجهی نمی‌کنم و تنها تمرکزم را روی کار خودم گذاشته‌ام و باقی چیزها هم دست خداست.


نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها : مجیدی‌، عشق، هواداران، ۴۰ سالگی، بازی، خیلی‌، برنگرد، خرابت،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه بیست و پنجم بهمنماه سال 1391
مردی همسرش را آتش زد
روز گذشته در بلوار امام‌رضا(ع) رشت، فردی با پاشیدن بنزین همسر خود را به آتش كشید.


روز گذشته در پی گزارش شهروندان درباره وقوع آتش‌سوزی در بلوار امام‌رضا(ع) بلافاصله پنج دستگاه خودروی آتش‌نشانی همراه 14 نفر از ماموران دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند. آتش‌نشان‌ها زنی چهل‌وشش ساله را كه همسرش به دلیل اختلافات خانوادگی با پاشیدن بنزین او را به آتش كشیده بود، به مركز درمانی منتقل كردند.
 
محمدعلی رفیعی، مدیرعامل آتش‌نشانی رشت در این باره گفت: براساس گفته‌های شاهدان عینی، این زن میانسال به قصد خرید وارد مغازه خواربارفروشی در نزدیكی محل سكونت خود شده كه توسط همسرش با پاشیدن بنزین و پرتاب فندك به آتش‌ كشیده شد.
 
وی خاطرنشان كرد: آتش به اجسام قابل اشتعال موجود در محل وقوع حادثه سرایت كرد، اما با تلاش صاحب مغازه و اهالی محل خاموش شد.
نوع مطلب : حوادث، 
برچسب ها : مردی، بنزین، همسرش، آتش،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه بیست و پنجم بهمنماه سال 1391
عیدی کارکنان دولت
در جلسه صبح امروز هیئت دولت میزان عیدی کارمندان دولت مبلغ چهار میلیون و بیست و پنج هزار ریال تعیین و با حقوق بهمن ماه پرداخت می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، براساس تصمیم دولت، دستگاههای اجرایی موضوع ماده (5) مدیریت خدمات کشوری و ماده ( 5) قانون محاسبات عمومی، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و قوه قضائیه و سایر دستگاههای اجرایی مشمول قوانین خاص مجازند به کارمندان خود ( رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت) و اعضای هیئت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی و قضات که به طور تمام وقت اشتغال به کار دارند مبلغ چهار میلیون و بیست و پنج هزار ریال از محل بودجه دستگاههای اجرایی با حقوق بهمن ماه پرداخت کنند.

براساس مصوبه هیئت وزیران میزان پاداش آخر سال بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه، از کارافتادگی، حقوق وظیفه وراث و مستخدمین متوفی مشمول صندوق های بازنشستگی همان مبلغ فوق پرداخت می گردد.

گفتنی است در این جلسه پس از ارائه گزارشی از آخرین وضعیت بازار توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت، پیشنهادات دستگاههای اجرایی برای تنظیم و کنترل بازار شب عید مطرح شد و پس از بحث و بررسی در دولت، تدابیر ویژه ای به منظور تامین کالا و مایحتاج عمومی و ضروری مردم به ویژه در ایام پایانی سال اتخاذ و تصویب شد.

در این جلسه همچنین گزارش ستاد تدابیر ویژه در خصوص مقابله با تحریم ارائه و تصمیمات مهمی برای مقابله و بی اثر کردن تحریم های جدید غرب به تصویب دولت رسید.

در بخش دیگری از جلسه امروز دولت آقای عبدالرضا شیخ الاسلامی از سوی رئیس جمهور به عنوان معاون امور اجتماعی رئیس جمهور منصوب شد.
نوع مطلب : اجتماعی، 
برچسب ها : مبلغ، عیدی، کارکنان، دولت، تعیین،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه بیست و پنجم بهمنماه سال 1391
 پرونده فساد بزرگ
رئیس اداره دفتر دیوان عالی کشور گفت: نظر قضات دیوان عالی کشور درباره پرونده فساد بزرگ بانکی تا 5 روز دیگر اعلام می شود.


قاضی سعید عمرانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رسیدگی به پرونده فساد بزرگ بانکی در شعبه 13 دیوان عالی کشور مراحل پایانی خود را طی می کند و نظر قضات تا پایان این ماه اعلام می شود.

وی افزود: با توجه به تعداد متهمان و حجم بالای پرونده، قضات دیوان عالی کشور به صورت ویژه به آن رسیدگی کردند و در کمترین زمان موجود نتیجه آن مشخص شد.

رسیدگی به پرونده فساد مالی از اواسط مرداد ماه سال گذشته آغاز شد و پس از ماههای تحقیقات گسترده پرونده متهمان در دی ماه سال گذشته تکمیل و 24 بهمن ماه سال 90 با صدور کیفر خواست برای 32 تن از متهمان به دادگاه رفت.

اولین جلسه دادگاه نیز 29 بهمن برگزار شد که بعد از آن رئیس دادگاه به خاطر وجود نواقصی در پرونده آن را به دادسرا بازگرداند.

در دادسرا نیز تلاش شد در کوتاهترین زمان ممکن نواقص اشاره شده رفع و پرونده دوباره به دادگاه فرستاده شود. پس از رفع نقایص پرونده به دادگاه ارسال و 21 اسفند دومین جلسه محاکمه برگزار شد. در ابتدا پرونده 32 متهم به دادگاه فرستاده شده بود که در ادامه تعداد متهمان به 39 نفر رسید.پس از 5 ماه در تاریخ 25 تیر آخرین جلسه دادگاه برگزارشد.

سرانجام برای 39 متم این پرونده حکمی 1660 برگی صادرشد که درآن گزارش کارشناسان سازمان بازرسی، کارشناسان دادگاه و اظهارات وکلا و متهمان مورد استناد قرار گرفته است.

در این رای، مه آفرید خسروی ، آقای (ب.ب) مشاور حقوقی مه آفرید، آقای (الف.ش) مدیر مالی شرکت سرمایه گذاری امیر منصور آریا و آقای (س. ک) رئیس شعبه بانک صادرات گروه ملی فولاد در پرونده فساد مالی بزرگ به اعدام ، رد مال و جزای نقدی محکوم شدند. همچنین مه آفرید متهم ردیف اول پرونده به پرداخت یک چهارم عواید حاصل از پولشویی به میزان 25 هزار و 729 میلیون و 800 هزار ریال و پرداخت 28 هزار میلیارد و 554 میلیون ریال به بانک ها - معادل کل ال سی های پرونده محکوم شده است.رئیس دادگاه همچنین آقای (س. م) رئیس سابق بانک ملی کیش و آقای (د. م) از متهمان پرونده را به حبس ابد، رد مال و جزای نقدی محکوم کرده است.
نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها : آخرین، اخبار، وضعیت، پرونده، فساد، بزرگ،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه بیست و پنجم بهمنماه سال 1391
نتایج تکمیل ظرفیت
نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در مجموعه 2 و 7 شامل رشته های پزشکی و غیرپزشکی اعلام شد.


به گزارش خبرنگار مهر، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از وضعیت کارنامه خود مطلع شوند.

پذیرفته شدگان می توانند در روز شنبه 28 بهمن ماه به واحدهای مذکور مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
 
پذیرفته شدگان به هنگام مراجعه به واحدهای مورد نظر باید 6 قطعه عکس 4×3، کارت ملی، اصل مدرک پیش دانشگاهی و برگـه ای که وضـعیت نظام وظـیفه آقایان را مـشخص می کند، را به همراه داشته باشند.
نوع مطلب : اجتماعی، 
برچسب ها : نتایج تکمیل، ظرفیت، آزمون، پزشکی، غیرپزشکی، دانشگاه، آزاد، اعلام،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه بیست و پنجم بهمنماه سال 1391


( کل صفحات : 3 )    1   2   3   


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic