بی بی سی نیوز
پایگاه خبری بی بی سی نیوز خراسان
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


این وبلاگ در13/10/2011 طراحی شده است
پایگاه خبری بی بی سی نیوز با افتخار اعلام میکند ما شعارمان اخباری متفاوت است.
برای دیدن اخبار فقط یک کلیک فاصله است.بی بی سی نیوز احوالی خوش برایتان ارزو مند است.سیت از واشنگتن اپدیت میشود.
با تشکر
سجاد رضایی

مدیر وبلاگ :سجاد رضایی
مطالب اخیر
آرشیو وبلاگ
نظرسنجی
از این وبلاگ راضی هستید؟؟
کاربرد شوم دختران عراقی برای منافقین
منافقین در عراق حتی به دختران ‌آموزش عملیات انتحاری می دهند تا در شهرهایی مثل کربلا خود را بین مردم منفجر کنند و این نشان می دهد که ابزار تروریست همچنان توسط منافقین به صورت مسقتیم و غیرمستقیم مورد استفاده قرار می گیرد.

باشگاه خبر نگاران:دبیر کانون هابیلیان گفت: هراشخاص یا عده ای كه به دشمنی علیه ملت ایران برخاسته به خواری و خفت افتاده و امروز شاهد خفت وخواری گروهك تروریستی منافقین در عرصه بین الملل هستیم و اینكه این گروهك دائما در تلاش اند تا یک گوشه دنیا خود را جای دهد که در نهایت چیزی جز اضمحلال، خواری و خفت را نمایش نمی دهد.

محمد جواد هاشمی نژاد تصریح كرد: کشورهای غربی با وجود اینکه استفاده های زیادی از این سازمان می برند و گروهك منافقین ابزار دست غرب شده اند اما همواره برچسب تروریست بودن بر پیشانی این سازمان وجود دارد.

هاشمی نژاد در ادامه اظهار داشت: کشورهای غربی که سالها از این گروهک حمایت کرده اند امروز باید این سازمان را به روی کول خود بکشند و با پاسکاری به یکدیگر بتوانند دردسر سازمان منافقین را رفع کنند.

دبیر کانون هابیلیان در ادامه درباره تنفر دولت و ملت عراق گفت: در عراق وضعیت سازمان منافقین کاملا روشن است و این سازمان به شدت مورد نفرت دولت و ملت عراق است چون ۲۵ هزار نفر از مردم عراق به دست این تروریست ها کشته شده اند و مشخص بود که در اولین فرصتی که دولت عراق حاکمیت را در دست بگیرد دیگر جایی برای منافقین در خاك عراق باقی نخواهد ماند.

وی اظهار داشت: با به روی کار آمدن دولت قانونی در عراق دولت اولتیماتوم اش را برای خروج تا پایان سال به منافقین اعلام کرد و در عین حال فشارهای سنگینی از طرف آمریکا و سازمان های بین المللی به عراق وارد آمد اما دولت عراق بر روی موضع خود مستحکم باقی ماند.

هاشمی نژاد خاطرنشان کرد:‌تعداد زیادی از اعضای گروهک منافقین دارای پاسپورتهای اروپایی هستند و چون چندین و چند سال از حضور این افراد در پادگان اشرف گذشته به نوعی مدارکشان از بین رفته و اروپایی ها باید این مدارک را دوباره احیا کنند و به کشورهای خودشان بازگردانند.

هاشمی نژاد در ادامه درباره مقر اصلی سران منافقین گفت: آنچه که مهم است مقر اصلی سران منافقین در کشورهای اروپایی است و قطعا فرماندهی ترور و جنایاتی که در کشورهای ایران و عراق رخ می دهد در کشورهای اروپایی رهبری می شود.

هاشمی نژاد خاطرنشان کرد: در دهه ۶۰ سازمان منافقین مقر ا صلی اش کشور فرانسه بود و عملیات تروریستی و کشتار مردم ایران از این کشور هدایت می شد.

وی درباره سقوط سازمان منا فقین اظهار داشت: طبعا آنچه را که می بینیم سقوط سازمان منافقین است اما نباید دچار توهم شویم که پرونده سازمان منافقین با خروج از عراق بسته خواهد شد.

هاشمی نژاد اظهار داشت: چون اخراج و جابجایی تحت نظر سازمان های بین المللی شرایط خاص خود را دارد منافقین می گفتند در پادگان بمانند و پروسه ۲ و۳ ساله ای را طی کنند و قصدشان این بود که زمان را بخرند منتهی کشور و دولت عراق معتقد بود منافقین باید پادگان اشرف را تخلیه و به مکانی دیگر منتقل شوند.

دبیر کانون هابیلیان درباره بیانیه مریم رجوی که در ۲۹ آذر منتشر و اعلام کرده بود که دولت عراق باید امنیت و رفاه آنها را تامین کند گفت: سازمان منافقین همیشه تلاش داشته که یک ژست بیش از حد به خود بگیرد و بخشی از حرف هایش به این موضوع بر می گردد که منافقین چاره ای جز گردن گذاشتن به آنچه برایش توسط دولت قانونی عراق گذاشته شده ندارند.

وی خاطر نشان كرد: منافقین در ابتدا اصلا نمی خواسنتد از اردوگاه اشرف خارج شوند اما با منزوی شدن در عراق و با فشار سازمان های بین المللی مجبور به عقب نشینی از موضع خود شدند.

هاشمی نژاد تصریح کرد: منافقین در ابتدا می گفتند از اردوگاه اشرف خارج نخواهند شد و باید حفاظت آنها را سازمان ملل و آمریکایی ها تامین کنند و آمریکایی ها با خروجشان از خاك عراق حفاظت آنها را به دولت عراق پاس دادند و اعلام کردند که بعد از ترک اردوگاه اشرف آمریکا و سازمان های بین المللی باید امنیت آنها را تامین کند که این اتفاق باز نخواهد افتاد.

وی درادامه اظهار داشت: دولت هر کشور در خاک خود تصمیم گیر است که امنیت را به چه شکل تامین کند اما این گروهك تروریستی ادعای مضحکی را مطرح کردند که دولت عراق باید امنیت و رفاه ما را تامین کند كه این موضوع با جنایاتی كه آنها مرتكب شده اند هیچ گاه اتفاق نخواهد افتاد و دولت عراق از آنها حمایت نخواهد كرد.

هاشمی نژاد در ادامه گفت: وقتی که یك سازمان یا گروه مزدور به ملت خود پشت می کنند خفت و خواری بسیاری نصیبشان می شود و این گروهك تا زمانی که برای غربی ها کارآیی داشته باشند برای آنها عزیز خواهند بود و این خواری و خفت تنها نتیجه خون هایی است که توسط این گروهك تروریست به طور ناجوانمردانه به زمین ریخته شده است.

دبیر كل هابلیان تاكید كرد:‌ سازمان منافقین تا ابد تروریست خواهد ماند و هر کجا اسم گروهك منافقین باشد اسم تروریست بودن هم باقی می ماند.

وی درباره تخلفات متعدد منافقین چنین اظهار داشت: منافقین پرونده های متعددی از جمله فساد مالی و پولشویی، حمل مواد مخدر و موارد دیگری از قانون شکنی دارند كه پرونده هایشان درهمین کشورهای اروپایی هم چنان باز است ولی به دلیل اینكه غربی ها خواهان بهره برداری از این گروهك برای رسیدن به اهداف شوم خود هستند دیگر به این موضوعات نمی پردازند.
دبیر كل كانون هابیلیان در ادامه گفت: کشورهای غربی به خاطر آشنایی از این سازمان سعی می کنند منافقین را به کشورشان راه ندهند چرا كه وجهه خلافکار و تبهکاری این گروهك وقتی برای آنها کارآیی دارد که منا فقین در منطقه خاورمیانه و در کنار مرزهای ایران باشند و بتوانند در عراق اهدافشان را به پیش ببرند زیرا كه وجود این تروریستها در کشورهای اروپایی صرفا جز مزاحمت برای آنها چیز دیگری نخواهد داشت.

هاشمی نژاد درباره موضع دوگانه آمریکایی ها نسبت به سازمان منافقین گفت:‌ سازمان منافقین در لیست گروهک های تروریستی آمریکا قرار دارد اما اعضا کنگره آمریکا رسما از این سازمان حمایت می کنند و این بیانگر این مطلب است که آمریکا هم چنان خواهان باقی ماندن این سازمان در لیست گروهک های تروریستی است تا بتواند بسیاری از مشکلات داخلی اش را که ممکن است توسط سازمان منافقین دوباره احیا شود را حل كند و از طرفی این گروهك را به عنوان ابزاری علیه ایران نگه دارد.

دبیر کانون هابیلیان درباره عملکرد وزارت خارجه آمریکا نسبت به سازمان منافقین گفت: وزارت خارجه آمریکا با تهیه گزارشی اعتراف کرد كه گروهك تروریستی منافقین در عراق حتی به دختران ‌آموزش عملیات انتحاری می دهند تا در شهرهایی مثل کربلا خود را بین مردم منفجر کنند و این نشان می دهد که ابزار تروریست همچنان توسط منافقین به صورت مسقتیم و غیرمستقیم مورد استفاده قرار می گیرد.

وی ادامه داد: این اقدامات بیانگر این مطلب است كه آمریکا از تمام قضایای تروریستی است که در کشورها رخ می دهد با خبراست و در این جنایات دست دارد.

هاشمی نژاد گفت:‌ دولت عراق تا به حال چندین مهلت ۶ ماهه به سازمان منافقین برای خروج از عراق داده است اما غربی ها هنوزبرای خروج این گروهك تروریستی هیچ اقدامی انجام نداده اند.

دبیركل كانون هابیلیان با اشاره به انتقال منافقین از پادگان اشرف به مکان جدید اظهار داشت: انتقال گروهك تروریستی منافقین به مکان جدید واردوگاه ها و کمپی که هر کشوری برای این گروهك در نظر گیرد كاملا تحت اختیار حكومت عراق خواهد بود.

هاشمی نژاد درباره مسعود رجوی سرکرده سازمان منافقین گفت:‌مسعود رجوی تحت حمایت مستقیم آمریکایی ها است و وی بعد از اشغال عراق توسط آمریکایی ها پنهان است و تنها پیام های صوتی او پخش می شود.

دبیر کانون هابیلیان در پایان گفت: با وجود احاطه سازمان اطلاعات آمریکا و مصاحبه هایی که از تک تک اعضا قرارگاه اشرف گرفته نشان می دهد که آمریکایی ها بیش از همه درباره اعضا سازمان منافقین و سرکرده شان اطلاعات دارند.

 
نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها : دختران، عراق، منافقین،
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه ششم دیماه سال 1390

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic